ІННА КУКУЛЕНКО-ЛУК’ЯНЕЦЬ

ГОЛОВА ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ


Аграрна партія в місті - це створення команди експертів-професіоналів з усіх сфер життєдіяльності людини для розв’язання проблемних питань і розбудови нового сучасного українського міста! 
Народилася 2 лютого 1976 року в селі Родниківка Уманського району Черкаськоі області в сім’ї студентів сільськогосподарського інституту. 
Звикла досягати мети: закінчила факультет романо-германської філології ЧНУ імені Богдана Хмельницького (1998), кандидат психологічних наук (2003), доктор психологічних наук (2018), завідувач кафедри педагогіки і психології ЧНУ імені Богдана Хмельницького з 2015 року.
Лідерські якості та громадська активність: У 2016 році ввійшла в ТОП 8 успішних жінок Черкащини за версією інтернет-видання «Вичерпно» у номінації «Освіта». З 2014 року -Голова піклувальної ради Веселохутірського НВК імені Володимира Лук’янця.
Політична діяльність:   у 2014-2015 р.р. - депутат Черкаської міської ради VII скликання.  У 2018 році очолила Черкаську міську партійну організацію Аграрної партії України.
Одружена, виховує сина.